🏀 Dámské obruče jsou zpět v akci v neděli v Řecku – Kansas Jayhawks

🏀 Dámské obruče jsou zpět v akci v neděli v Řecku – Kansas Jayhawks

Atény, Řecko – Po porážce vybraného italského týmu 99:58 v Římě na začátku tohoto týdne by měl ženský basketbalový tým Kansasu čelit druhému evropskému testu v neděli 13. srpna v Eurohoops Dome v řeckých Aténách.

Jayhawks se nyní utkají s řeckým vybraným týmem složeným z profesionálních hráčů z Řecka, Srbska a Bosny. Žádný přímý přenos soutěže nebude k dispozici, proto doporučujeme fanouškům, aby oficiální informace sledovali Kansasský ženský basketbalový twitter Účet pro živé aktualizace v průběhu hry.

„Myslel jsem, že jsme zažili několik dobrých momentů a několik dobrých úseků,“ řekl hlavní trenér Brandon Schneider o první exhibici Jayhawks. „Na obou stranách míče budou některé věci, které bych chtěl, abychom v neděli udělali trochu lépe, protože to jsou věci, na které jsme během deseti dnů tréninku a přípravy opravdu kladli důraz.“

Toto bude poslední soutěž desetidenní mezinárodní cesty Jayhawks. Pokyny NCAA umožňují týmům podnikat zámořské cesty jednou za čtyři roky.

V úvodu exhibice se Kansas vyjádřil jak v ofenzivě, tak v obraně, když Jayhawks nastříleli 99 bodů proti italskému Select Teamu. Jayhawks vedla nováček S’Mya Nichols, která při svém exhibičním debutu zaznamenala týmové maximum 22 bodů. Rozehrávačka Tayana Jackson přidala 21 bodů a trefila 7 z 8 pokusů o trestný hod.

Čtyři Jayhawkové dosáhli celkem dvojnásobku, protože starší strážce Wyvette Mayberryová měla 19 bodů, zatímco Ryan Cobbins 12 poté, co trefil tři trojky. První hráčka Laya Konisa předvedla několik rychlých okamžiků, když zaznamenala osm bodů, a starší strážce Zakia Franklin zaznamenala osm bodů, přičemž v první a třetí čtvrtině zaznamenala po dvou koších.

Jayhawks mají za sebou 20 výher v řadě, včetně šampionátu WNIT během sezóny 2022-23. Sezónní vstupenky na kampaň ženského basketbalu Kansas 2023-24 jsou nyní v prodeji. Za 90 dolarů si fanoušci mohou rezervovat své místo v historickém Allen Fieldhouse po celou sezónu. Sezónní vstupenky lze zakoupit na KUAthletics.com nebo na čísle 800-34-HAWKS.

READ  Gritty Kaur Samra vyhrála 50 m 3P bronz, zatímco Anjum Moudgil nedokázal zapůsobit ve střelbě na MS

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *