🇨🇿 Česko: Rozhovor s Aiko – „Podstavec byl napsán, když jsem byl opravdu naštvaný“

🇨🇿 Česko: Rozhovor s Aiko – „Podstavec byl napsán, když jsem byl opravdu naštvaný“

Aiko, zástupkyně České republiky pro Eurovision Song Contest 2024, hovořila o tomto víkendu s Eurovoix na Eurovision in Concert.

Neil Farren se Ica zeptal na proces restaurování a na to, jak byl podstavec vytvořen. Aiko nemohla prozradit mnoho o tom, jak bude pódium vypadat, ale brzy se chystá vydat novou hudbu s rakouským zástupcem pro Eurovizi 2023 Tea.

Celý rozhovor je k dispozici zde:

Česká zpěvačka Iko z Brightonu vyhrála české národní finále ESCZ 2024 a získala šanci reprezentovat Českou republiku na Eurovizi 2024 se svou písní ESCZ 2024. Aiko získal nejvyšší počet hlasů a zajistil si vítězství s 30 % od českého publika a značných 70 % z mezinárodní ankety.

Aiko bude hrát v první polovině druhého semifinále 9. května.

Zdroj obrázku: ČT

Česko poprvé soutěžilo v Eurovision Song Contest v roce 2007. V Lisabonu 2018 měli skvělý výsledek s písní „Lie to Me“ na soutěži Mikolas Joseph, kde se umístili na 6. místě. Gabriela Gunčíková dovedla v roce 2016 Česko do jejich prvního finále. Přestože předtím soutěžili 4krát, bylo to jejich první vystoupení ve Velkém finále. Do roku 2023 se země účastnila pod názvem Česká republika.

READ  Čeština se předávala z generace na generaci na škole v Illinois postavené před 100 lety Národ

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *