🇨🇿 ČESKÁ REPUBLIKA: Lukasz Machacek odhalen jako kostýmní výtvarník Iko

🇨🇿 ČESKÁ REPUBLIKA: Lukasz Machacek odhalen jako kostýmní výtvarník Iko

Oficiální facebookový účet ESCZ odhalil, že Lukasz Machacek je Iko kostýmním výtvarníkem pro Eurovision Song Contest 2024.

Lukasz Machacek je oficiálním designérem Iko a tanečníků na pódiu 68. ročníku soutěže Eurovision Song Contest. Macháček také navrhoval outfity, které Aiko nosila během předpárty a propagačních turné, a také outfity, které měla na tyrkysovém koberci.

Česká návrhářka přináší letité zkušenosti s oblékáním nejznámějších českých osobností a je nadšená, že se může připojit k Iko na její cestě Eurovizí:

Jsem hrdý na to, že jsem členem letošního českého týmu pro Eurovizi. Beru tuto příležitost jako odměnu za léta dřiny. Začínal jsem jako mladík, který snil o tom, že se prosadím v módním průmyslu tím, že budu dělat jen to, co miluji.

ESCZ také odhalil detail o šatech, protože stylista během rozhovoru pečlivě míchá stovky krystalů, které budou součástí kostýmů Eurovize.

Iko, který bude letos na soutěži reprezentovat Česko, jsme oslovili s písní „Pedestal“. Podívejte se na celý rozhovor zde:

Česká zpěvačka Iko z Brightonu vyhrála české národní finále ESCZ 2024 a získala šanci reprezentovat Českou republiku na Eurovizi 2024 se svou písní ESCZ 2024. Aiko získal nejvyšší počet hlasů a zajistil si vítězství s 30 % od českého publika a značných 70 % z mezinárodní ankety.

Aiko bude hrát v první polovině druhého semifinále 9. května.

Zdroj: Facebook | Obrazový kredit: Daniel Strith

Česko poprvé soutěžilo v Eurovision Song Contest v roce 2007. V Lisabonu 2018 měli skvělý výsledek s písní „Lie to Me“ na soutěži Mikolas Joseph, kde se umístili na 6. místě. Gabriela Gunčíková dovedla v roce 2016 Česko do jejich prvního finále. Přestože předtím soutěžili 4krát, bylo to jejich první vystoupení ve Velkém finále. Do roku 2023 se země účastnila pod názvem Česká republika.

READ  Steven Gerrard kritizuje Rangers za „cílení“ na Čechy, protože Bobby Slam byl znovu vyloučen

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *