Sedm zraněných při dopravní nehodě tří aut na dálnici D11. Na D1 havarovalo na krátkém úseku devět aut.

0

Na 39 km ve směru na Prahu se střetla tři auta. Ve vysoké rychlosti tady boural řidič AUDI A5, Hyundai, Škoda Octávia. Nehoda se stala okolo tři čtvrtě na čtyři odpoledne. Na místě musel přistát i záchranářský vrtulník.

Letecky pak byl transportován jeden řidič s těžkým zraněním do nemocnice ve Střešovicích. Dalších šest zraněných osob transportovali záchranáři do nemocnic v Praze a Kolíně. Vyšetřování nehody bude trvat podle prvotních odhadů nejméně dvě hodiny. Řidiči jedoucí na Prahu ve směru od Hradce Králové poblíž 40 km musí počítat s velkými kolonami. Pravděpodobná příčina nehody je vysoká rychlost a nezvládnutí jízdy. Alkohol v tuto chvíli nelze u všech účastníku určit.

Další dopravní nehody jsou na dálnici D1 ve směru na Prahu. Nejdříve se bouralo na 42. km ve směru na Prahu. Tady se srazilo podle policejních dopravních informací pět aut. K další hromadné srážce došlo na 34,5 kilometru také směrem na Prahu. Tady do sebe měla narazit čtyři auta. Obě hromadné nehody na D1 se obešly bez vážných zranění.

 

 

Sdílejte:

Zanechte komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.