Nezaplatil na benzínce a začal ujíždět. Naboural několik aut. Policisté na něj museli vytáhnout pistoli, aby dostal rozum.

0

Před půl desátou hodinou večer ujel bez placení od čerpací stanice na Praze 5 vůz BMW.  Policisté, kteří byli na místo povolání slouží na druhém policejním obvodu. Tento vůz se jim podařilo zastavit v ulici Xaveriova. Řidič odmítal jakkoliv s policií spolupracovat a navíc byl velmi agresivní. Jeho vozidlo navíc jevilo čerstvé známky několika dopravních nehod.

Policisté proto museli použít tzv. donucovací prostředky.  Tedy hmaty a chvaty. Po dobu zákroku na něj mířili i pistolí. Nebylo totiž jasné, co je řidič zač a jaké má úmysly. Namířená pistole ho nakonec donutila spolupracovat. Policisté pro něj zavolali i záchranku, nebylo jasné, zda se řidič při nehodách které způsobil náhodou nezranil a nebyl v šoku.

Stylem svoji jízdy totiž pravděpodobně naboural několik aut. Přesný počet není v tuto chvíli znám a policisté ho teprve zjišťují. Není ani jasné, zda policejní auto, které má nabouraný bok, bylo také nabouráno při honičce s tímto agrsivním řidičem.  Záchranáři pak  muže převezli k ošetření do nemocnice. Celou dobu pak agresivního řidiče v sanitce hlídal policista. Zda byl muž opilý či zfetovaný určí až krevní rozbory v nemocnici.

Připravujeme podrobnosti.

Sdílejte:

Zanechte komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.