Jako uragán vtrhla Celní správa na Praze 4 do ilegální herny s automaty. Obsluha ani nevěděla komu herna patří.

2

Během dopoledne naběhlo několik příslušníků Celní správy do nelegální herny v ulici Antala Staška. Hernu měli celníci vytipovanou. Obsluha se nezmohla na sebemenší odpor.

Někteří s příslušníků museli být ozbrojeni. Jak sami říkají, nikdy totiž nevíte, co nebo kdo vás tam čeká. Navíc některé dveře v objektu jsou zamčené. Jedny, které se otívrají po zadání číselného kódu či pomocí čipu skrývali místnost s nelegálními automaty. Bylo jich tu rovnou osm. Majitelé nelegálních heren se snaží takhle obejít zákon. Pokud se Celní správa do dveří nedostane vlastními prostředky má nasmlouvaného záměčníka.

U všech automatů musí celníci vyzkoušet funkčnost a až poté je zabaví a odvezou do přísně tajného skladu. Po určité době je pak ve speciální drtičce zničí.  Kontroly se nezabývají jen nelegálními hracími automaty. V tomto případě i obsluha herny pracovala načerno a svého chlebodárce zapírala. Práci ji prý sehnala kamarádka a ona vlastně sama neví, pro koho pracuje.

Tohle byla 29 herna od začátku roku a celní správá hodlá v Praze pokračovat v nastoleném trendu. Tedy potírat nelegální hazard všemi možnými prostředky.

Sdílejte:

2 komentáře

  1. Radek M. on

    Bože můj,
    Kdy uz konečně skončí tahle buzerace… nesmíte hrát automaty v hernách (internet je samozřejmě povolen, i když tím stát a mládežnický sport, který hazard vzdycky dotoval, přichází o miliony, sázet můžu taky a Tipsport pěkně podporovat, nesmíte kourit (můžete teda až do rána vykuřovat na chodníkách a ať se vám všichni hezky uhnou)…. Z tohoto článku mi přijde, že tíseň.tv vyhmátla minimálně drogové doupě s mrtvolama…. lidi vzpamatujte se….. Komu je co do toho, kde si budu chtit utratit třeba 1000,- Kč a zrovna taková herna jako je na fotkách opravdu nehyzdí ulice. Neni to bar.. žádné ožraly narkomany tam pravděpodobně ani obsluha nepustí, takze se ani nepohybujou kolem…
    Už mi tohle prijde uplne trapný i články na tohle téma…. Kéž by se na úřadech objevili lidi, kteří uznají, ze je to pitomost…

Zanechte komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.