Zabil svoji družku, její matku i její dvouleté dítě, kriminalisté ho dopadli

0

K brutální trojnásobné vraždě vyjížděli policisté do Lázní Bělohrad na Jičínsku ve Východních Čechách. Skoro 30-ti letý muž tu podle informací AKTU.cz ubodal svoji devětadvacetiletou družku, její matku i jejího dvouletého chlapce.

Hrůzný nález našel bratr devětadvacetileté ženy v sedm ráno. Kriminalisté kolem poledne zajistili muže, přítele zavražděné. Toho podle našich informací z vražd podezřívají. Muž v současné době čeká v celé předběženého zadržení na výslech. Podle našich informací byl pod vlivem amfetaminu.

Kriminalisté na místě prohlédavali nejen široké okolí ale i potok, který protéká nedaleko. Na místo museli policejní potapěči ze zásahové jednotky, kteří hledali vražednou zbraň.

Jak se podařilo zjisti reprotérovi AKTU.cz na místě podle místních byl kolem půl jedenácté v noci slyšet křik malého dítěte. Reportérům to potvrdila žena, která bydlí naproti domu, kde k tragédii došlo. Žena dále řekla , že často slyšela malého chlapce plakat, ale včera v noci byl pláč tak strašný, že na něj v životě nezapomene.

Případ i nadále sledujeme.

Sdílejte:

Zanechte komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.