Řidič v kradeném BMW neměl šanci. Bleskově ho zadrželi policisté z Nového Strašecí

0

BMW X3 honili středočeští policisté u Rakovníka. Vozidla na německých registračních značkách si všimli policisté a začali vůz pronásledovat. Do vzduchu operační středisko policie zvedlo i policejní vrtulník. Vozidlo se pak policistům z obvodního oddělení Nové Strašecí podařilo zastavit na silnici R6 poblíž 36 kilometru.Policisté řidiče zastavili pod hrozbou střelné zbraně. Použili i hmaty a chvaty.

Řidiče polské národnosti policisté zajistili a na zemi spoutali. Byla to blesková akce a řidič v kradeném BMW se nezmohl na odpor. Po celou dobu pronásledování o ničem řidič neměl ani tušení. Ze vzduchu vše jistil policejní vrtulník.

Muž převezen byl na obvodní oddělení Nové Strašecí, kde byl vyslýchán a podroben testu na alkohol a drogy. Alkohol byl negativní. Test na drogy ukazal pozitivní hodnoty na amfetamin.

Řidiče polské národnosti pak policisté zajistili a na zemi spoutali. Byla to blesková akce a řidič v kradeném BMW se nezmohl na odpor. Převezen byl na obvodní oddělení Nové Strašecí, kde bude vyslýchán a podroben orientačním testům na alkohol a drogy.

Vozidlo pak prohlédl technik a bylo odtaženo na policejní parkoviště. Ukradeno bylo pravděpodobně v Německu.

Zjišťujeme podrobnosti.

Sdílejte:

Zanechte komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.