Kradené Porsche ujíždělo policistům v Praze. Policisté zloděje i auto zajistili

0

Zběsilá honička s dopravní nehodou se stala v Praže Hostivaři kolem poledne. Policisté z Pohotovostní motorizované jednotky a místního oddělení Hostivař honili rychle ujíždějící Porsche Macan s německou registrační značkou.

Informaci o kradeném autě obdrželi čeští policisté od německých kolegů kolem desáté hodiny dopolende.Auto bylo odcizené v německém Hesensku.

Policisté vyhlásili vozidlo do pátrání a pátrací relaci předali všem policejním hlídkám.

Jen o hodinu později předmětné vozidlo zaznamenali policisté pohotovostní motorizované jednotky na pražské Švehlově ulici a po krátkém pronásledování do ulice K Horkám řidiče zadrželi.

Třicetiletý cizinec se na výzvu policistů podrobil orientační dechové zkoušce a testu na přítomnost omamných a psychotropních látek s negativním výsledkem. Případ si převzali místně příslušní policisté spolu s kriminalisty.

Ti nyní budou celou věc řešit ve spolupráci s německými kolegy. Na místo nakonec museli vyrazit i dopravní policisté. Cizinec totiž během své zběsilé jízdy Švehlovou ulicí naboural dalšího účastníka silničního provozu, řidiče osobního motorového vozidla Honda CRV. Tuto kolizi tak budou policisté zpracovávat jako běžnou dopravní nehodu.

Sdílejte:

Zanechte komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.