Hádka dvou mužů v Hostivaři v Praze skončila smrtí jednoho z aktérů.

0

Smrtí muže skončila hádka v jednom bytě v Rižšské ulici v Hostivaři na Praze 15. Mezi muži-cizinci došlo pravděpodobně ke konfliktu, kdy jeden z aktérů, druhého bodl nožem nebo ostrým předmětem přímo do srdce.

Policisté PMJ i místního oddělení z Hostivaře, kteří na místo dorazili okamžitě eliminovali nebezpečí a začali zachraňovat těžce zraněného muže. Záchrana spočívala v první pomoci silně krvacejícímu a umírajícímu zraněnému. Záchranná služba včetně lékařky a inspektorky provozu se pak snažili společnými silami muže zastabilizovat a zastavit masivní krvácení. Nakonec i přes veškerou péči policistů a záchranářů muž zemřel v sanitce a to i přes hodinovou resuscitaci. V samotné sanitce pak byly všechny oživovací pokusy marné.

Na místo kromě krajského výjezdu kriminalistů dorazil i vedoucí prvního oddělení krajského ředitelství v Praze, tzv. „mordoparty“ Josef Mareš. Jak budou kriminalisté postupovat a zda-li se jedná o vraždu v tuto chvíli není vůbec jasné. Policisté musí nejdříve zjistit, kdo koho vlastně napadl.

Druhého muže z hádky nakonec policisté z PMJ odvezli na služebnu v poutech. Na místě musel i kvůli rozrušeným příbuzným zasahovat policejní intervent. Záchranná služba nakonec musela odvézt na ošetření i dvě velmi silně rozrušené ženy.

Sdílejte:

Zanechte komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.