Video: Afgánec v nemocnici na Bulovce znásilnil zdravotní sestru. Kriminalisté ho dopadli a obvinili.

19

V nočních hodinách z neděle na pondělí  došlo na infekčním oddělení nemocnice na Bulovce k znásilnění zdravotní sestry. Alespoň tak vyhodnotila skutek policie, která ještě ten den podle tiskové mluvčí Ivety Martínkové pachatele zadržela a obvinila z trestného činu znásilnění.

Podle informací AKTU.cz by mělo jít o cizince a to mladého muže, který do České republiky přišel z Afganistánu a nemá v České republice zatím trvalé bydliště.  V nemocnici byl podle informací zpravodajské agentury AKTU.cz s rodinou, která zde má jednoho z rodiných příslušníků hospitalizovaného. Incident potvrdil i mluvčí nemocnice Martin Šálek.

K incidentu došlo ve chvíli, kdy byl pavilon téměř prázdný. Mladý muž měl podle svědků incidentů a zaměstnaců nemocnice zátahnout zdravotní sestřičku někam do míst, kde na ně nebylo vidět a tam ji začít osahávat. K pohlavnímu styku podle informací AKTU.cz naštěstí nedošlo, protože sestřičce přibehli na pomoc ostatní pracovníci nemocnice. Zákon je v tomto směru poměrně hodně tvrdý a za znásilnění se považují i tzv. měkké praktiky, tedy i osahávání.

Pachatel pak z místa utekl. V pondělí, ho podle informací AKTU.cz zadrželi kriminalisté, kteří případ vyšetřovali. Muže obvinili a v současné době se rozhoduje o vzetí pachatele do vazby.

Připravujeme podrobnosti.

Sdílejte:

19 komentářů

 1. Pingback: Video: Afgánec, obviněný ze znásilnění zdravotní sestry putuje do vazby na Pankrác

 2. Palopetro on

  Problém není v jednotlivých excesech. Ten je primárně v tom, že tihle mohamedáni mají zcela jiné životní hodnoty, které zapadají do koloritu středověku.Protože je příroda „obdařila“ značnou sexuální výkoností (jak nespravedlivé), tak se množí, sluničkáři jistě prominou a když né, tak je mi to fuck, jako krysy. Přemnožené krysy se hubí obvykle tak, že se zavede plošná deratizace. V případě dvounohých zvířat je to neetické. Jediná etická varianta se v tomto případě jeví jako plošná sterilizace. I ta však nezabrání jednotlivým excesům, takže ne nutné se zamyslet nad tím, zda by nepřicházelo do úvahy provádět u nepoučitelných zvířat sterilní odebírání jejich původních rozmnožovacích orgánů.

  • Ale houby, ni nemaji zadnou vyssi sexualni vykkonost, ale proste nemaji sex, je to klasicke nevybiti, zatimco mi zde sukame jak se nam zlibi, oni casto zadnou zenskou nevidi …. a ted ji videl nezahlaenou ….

   • Eva Henčlová on

    tak měl zůstat doma, nebo snad o tom nevěděli, že zde nemají ženskou a nebo si snad mysleli, že k těm úžasným sociálním dávkám dostanou i ženské. Ať se radši vrátí domů a jednak si tam vybojují svoji svobodu a odpracují si a vybudují sociální systém jaký je v Evropě, kde si ho také museli Evropané vybudovat svoji mnohaletou prací a oni se sem přivandrují a chtějí vše zničit, díky určitým lidem, kteří mají neustále málo a na tomto ještě bohatnou a je jim úplně jedno co bude dál.

 3. Polák michal on

  Jak je možné, že je u nás Afghánec , když žádné migranty republika nepřijímá.Kdo nás chce obalamutit ?

   • Eva Henčlová on

    a kdo jim tu zdravotní péči platí, vás bez zdravotního pojištění nikdo neošetří ( ovšem pokuď nejste bezdomovec nebo nefachčenko na socil.dávkách, ty také mají zdravotní péči zadac), ale pracující musí vše zaplatit a přesto to s tou zdravotní péčí není nijak růžové, když vám v nemocnici neřeknou, vždyť jste u všeobecné zdravotní pojišťovny, tak co byste chtěla za péči, když nám všeobecná neplatí a když tak s velkým zpožděním, to osobně řekli mě na adresu mého těžce nemocného manžela, tak si musíte spoustu věcí připlatit nebo dokonce i zaplatit,ale výše zmiňované mají vše grátis.

 4. Tzv. korektnost není na místě. Je třeba informovat o všech okolnostech. Národnost pachatele je pro popis případu statisticky důležitá. V tomto případě dokonce motivaci celého případu do značné míry objasňuje.

  Nelze odsuzovat všechny Afgánce, nicméně je třeba si uvědomit, že migranti jsou sexuálně frustrovaní a mnozí z nich tak mohou být nebezpeční.

 5. Ehm… nechci vám do toho kecat, ale kde je jediná zmínka o Afgánci (myslím v doložených videích)? Osahávání sestřiček není u nás žádná novinka, to Češi rádi… ne že by nebylo jedno kdo to udělal, jen si říkám jestli zase náhodou neděláte vlny.

  • Podle informací, které máme k dispozici tomu tak je. Pokud by nás některá organizace žalovala, jsme schopni vše doložit u soudu. Ptali jsme se na příslušných místech, bohužel je to samozřejmě politicky nekorektní se vyjadřovat k národnosti a podrobnostem. Takže ikdyž v jiných případech je běžně zástupcům médií sděleno třeba rusky hovořící, tady se k národnosti (jazyku) vyjadřovat nebudeme. :o. Tzv dvojí metr v CR.

 6. který sluníčkář mu přeloží délku trestu?, už se připravuje mašinérie saudských advokátů na jeho propuštění a rozpuštění českých zákonů v přímém přenosu

Zanechte komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.